Mamafulltime

Blog o życiu w Anglii. Pisany przez matkę trojga Małych Ludzi, prawdziwą koneserkę życia.

w kabinie pilotów

4 komentarze

Wizz Air ruszył z ciekawą propozycją dla dzieci. Wystarczy wejść na wizzair.com/kids i wydrukować Captain’s Pass (Paszport Kapitana), w którym dzieci będą gromadzić pieczątki, a w nagrodę będą mogły odwiedzić pilotów w ich kabinie. Za każdym razem kiedy posiadacze Paszportu Kapitana wejdą na pokład samolotów dostaną pieczątkę od obsługi lotu. Kiedy nazbierają sześć pieczątek w paszporcie zostaną zaproszenie do Kabiny Pilotów*

Po wylądowaniu, kiedy samolot znajdzie się już bezpiecznie na ziemi i zostanie wyłączona sygnalizacja „zapiąć pasy” zostaniesz zaproszony na spotkanie z pilotami w ich kabinie. Z powodów bezpieczeństwa, technicznych lub opóźnienia Wizz Air zastrzega sobie prawo przełożenia wizyty w kokpicie na inny termin.

Moją Laurę zapewne taka możliwość ucieszy. To dziecko kocha samoloty. Ma 2 lata i 7 miesięcy a w powietrzu była już 8 razy, Jaś 10 miesięcy i za chwilę odbędzie swój  trzeci lot w życiu.  A ja? Ja pierwszy raz do samolotu wsiadłam w wieku 22 lat, ale to były trochę inne czasy i ja miałam trochę innych rodziców. Nie takich jak nasze dzieci, co to na tyłku nie mogą spokojnie usiedzieć.  Pamiętam, że leciałam do Irlandii, do mojej przyjaciółki… nie zapomnę emocji związanych z tym wyjazdem. Na swój lot spóźniłam się kilkanaście minut, na drugi przyszło mi czekać na lotnisku dobę! Na szczęście w wybornym towarzystwie :). A Wy jak wspominacie swój pierwszy lot?

Reklamy

4 thoughts on “w kabinie pilotów

  1. Mam 33 lata, ale pierwszy lot jeszcze przede mną ;) Strach przed lataniem u mnie jest zbyt duży, i chyba się nie przełamię. Na razie zwiedzamy Europę autem ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s