Mamafulltime

Blog o życiu w Anglii. Pisany przez matkę trojga Małych Ludzi, prawdziwą koneserkę życia.

krótkie dialogi

1 komentarz

Dwa dni temu zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka. Zazwyczaj jest tak, że jak się ma dwie wiadomości do przekazania to jedna jest dobra a druga zła. Ona miała dla mnie dwie złe.

Pierwsza to taka, że Derek Shepherd nie żyje (WHAT?). Druga to taka, że do pięćdziesiątych urodzin zostało nam (Ona i ja jesteśmy ten sam rocznik) zaledwie 16 lat (NAWET MI TEGO NIE MÓW!). W jedną i drugą wiadomość wprost nie chciało mi się uwierzyć ;)

Obejrzałam trzy zaległe odcinki Grey’s Anatomy z nadzieją, że nadam wydarzeniom inny tor niż ten który opowiedziała Justyna. Na próżno. W moim telewizorze Derek też zginął. Morze łez wylałam tego wieczoru. Niebywałe jak może się człowiek związać z mężczyzną (w dodatku żonatym!) w ciągu 11 sezonów . Nieprawdopodobne jak ja ten serial uwielbiam.

Policzyłam też lata, z nadzieją, że Justa gdzieś walnęła się w rachunkach. Nic z tego. Obojętnie jakbym nie liczyła to 34+16=50 (MAĆ!). Ze śmiercią neurochirurga jakoś się pogodziłam przez noc i dzień, ale z tym, że lata tak szybko lecą trudno przejść mi do porządku dziennego. Z drugiej strony jak tak patrzę na jej mamę i moją mamę to mam wrażenie, że życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce, więc może to nie jest aż taka smutna informacja.

Tak więc żegnaj Dereku, no i byle do 50 ;)

Justa, do usłyszenia na Skype!

PS. Musisz wiedzieć, że ja te nasze krótkie dialogi o życiu i przemijaniu ;), z niemowlakami przy piersiach, UWIELBIAM :).

 

 

 

Reklamy

One thought on “krótkie dialogi

  1. od jakiegoś czasu to moje motto sie sprawdza”życie zaczyna się po 50-tce” teraz wszystko mogę ale nic nie muszę.. całuję moją młodzież 30 letnią

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s