Mamafulltime

Blog o życiu w Anglii. Pisany przez matkę trojga Małych Ludzi, prawdziwą koneserkę życia.

Winter Wonderland

2 komentarze

Moi Drodzy,

Dziś inaczej tu niż zazwyczaj. Mało liter, brak  zdjęć. Dziś pragnę poczęstować Was filmem własnej produkcji. Powstał on z okazji wczorajszej wizyty w Hyde Park Winter Wonderland w Londynie. W ten sposób postanowiliśmy uczcić naszą czwartą rocznicę pobytu w Anglii.

Spędziliśmy w lunaparku  cudowny czas. Choć zastanawiam się czy było nam to doprawdy niezbędne do szczęścia. Wesołe Miasteczko przecież dostarcza podobnych wrażeń co obcowanie z trojgiem Małych Ludzi. W końcu wyrzuty, na zmianę adrenaliny i serotoniny, to nasza codzienność. Życie z Nimi  to jak kręcenie się na karuzeli, niezła zabawa, ale po kilkudziesięciu kółkach może zakręcić się w glowie. A przebywanie z dwulatkiem to niezły rollercoaster, kto ma ten wie, że to jazda bez trzymanki.

Niemniej – uwielbiam! I takie miejsca, i bycie rodzicem. Bo jak się odda tak człowiek tej zabawie i tym dzieciom… to tak naprawdę doświadczy tylko jednego. Czystej i prawdziwej radości.

Polecam!

Miłego oglądania! Bądźcie wyrozumiali proszę , w kręceniu filmów ja nawet nie stawiam pierwszych kroków, ja dopiero raczkuję ;)

 

 

Reklamy

2 thoughts on “Winter Wonderland

  1. Jak dla mnie odlotowy filmik – zwłaszcza 40-49s ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s