Mamafulltime

Blog o życiu w Anglii. Pisany przez matkę trojga Małych Ludzi, prawdziwą koneserkę życia.

podróż w czasie

2 komentarze

Nadszedł ten dzień. Skończyła się pamięć na dysku mojego komputera. Wywróżył mi to już dawno nadworny informatyk tego domu (czytaj: mój Mąż), ale za cholerę nie chciało mi się mu wierzyć. A jednak. Skąd wiedział, szklaną kulę ma czy co?

Zabrałam się za porządki. Zauważyłam, że najwięcej miejsca zajmują krótkie filmiki z życia codziennego, które nagrywam komórką . Są krótkie, ale są ich tysiące. Przejrzałam (prawie) wszystkie i… nie skasowałam żadnego. Nie potrafiłam. Poszłam do głowy po rozum, i wpadłam na inny pomysł. A może by tak pociąć je i poskładać tematycznie robiąc z tego kilka filmów. Dzięki takiemu zabiegowi każdy film zająłby mniej miejsca niż jego filmiki składowe. Później tylko wystarczyłoby nadać każdemu tytuł, do niektórych może nawet podłożyć dźwięk. Stworzyć nową jakość, ale nie zmieniając przy tym historii, która się zdarzyła. A w konsekwencji uporządkować wspomnienia… i mieć przy tym wielką frajdę.

Takim sposobem powstało kilka filmów. Pragnę podzielić się z Wami jednym z nich. Nie oczekujcie po nim zbyt wiele, uprzejmie przypominam, że skończyłam chemię, a nie filmówkę. Jestem jedynie chemikiem z artystyczną duszą, i wciąż wiem więcej o chromatografii niż o kinematografii :)

Dajcie znać tylko czy Wam się to widzi ;).

Miłego oglądania.

Podróż w czasie

Scenariusz i reżyseria: Życie.

Produkcja: Mamafulltime.

Aktorzy: Mali Ludzie.

 

Reklamy

2 thoughts on “podróż w czasie

  1. W załączonym filmie czas płynie we właściwym rytmie,lokomotywa dyszy jak w wierszu Juliana Tuwima, chcę w takim tempie przemieszczać się w czasie, romantyczna podróż.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s